Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
444

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 48. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss vērsts uz to, ka pēc pagājušā gada oktobrī notikušā traģiskā negadījuma Olimpiskā centra Ventspils mazajā peldbaseinā,
kur peldēšanas apmācības laikā bojā gāja četrus gadus vecs zēns, centrā ir uzstādītas videonovērošanas kameras, tomēr peldēšanas instruktoru atalgojums cik nekonkurētspējīgs bijis, tik palicis. Kā stāsta Ventspilnieks.lv avoti, par darba dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram instruktori saņemot vien valsts noteikto minimālo algu. Tanī pašā laikā augsta līmeņa funkcionāri par Olimpiskā centra Ventspils dāsnumu sūdzēties nevar.

Pēc pagājušā gada sākumā kravu apgrozījuma “eksplozijai” sekojošais atslābums, ko izraisīja Krievijas lēmums novirzīt kravas uz savām ostām, 2017. gads tomēr vērtējams ar ļoti treknu plusa zīmi. Pērn AS Baltijas ekspresis sasniedzis rekordlielu kravu pārvadājumu apjomu – 7,1 mlj. tonnu. 2017.gadā pārvadājumu rezultāti bijuši faktiski divas reizes labāki kā 2016.gadā. AS Baltijas ekspresis valdes priekšsēdētājs Māris Bremze atzīst, ka šis ir ļoti nopietna darba rezultāts, jo par spīti dažādiem šķēršļiem ir izdevies piesaistīt jaunas kravas, turklāt būtiskā apjomā.

Nepilnus 43 gadus sasniegušais Aleksejs sarunai piekrīt ar nosacījumu, ka avīzē netiks minēts viņa uzvārds un tekstam klāt nebūs pievienota viņa fotogrāfija. Par pēdējo jāizsaka nožēla, jo ārēji Aleksejs ar savu lielo augumu un tumši rudo bārdu ir viens no kolorītākajiem biedrības Latvijas Samariešu apvienība (LSA) Ventspils nodaļas specializētā aprūpes centra Vēji iemītniekiem. “Pirms ziemas mans organisms parasti uzkrāj nelielu tauku rezervīti. Tā tāda kā dabiska, bet konkrētos apstākļos nevajadzīga nodrošināšanās, jo īsts sals un sniegs līdz Ventspilij atnāk ļoti reti,” vīrietis papliķē savu apjomīgo vidukli. Un pasmaida, ka tā dēļ no istabas kaimiņiem pat izpelnījies iesauku “Resnais”. “Nu, kāds te no manis “resnais”? Nāks pavasaris, viss labums saulē izkusīs,” Aleksejs nosmej un stāsta, ka tāda silta un sātīga dzīve viņam ir tikai dažus pēdējos gadus. Kopš laika, kad LSA un pilsētas sociālie dienesti apstādinājuši viņa gāšanos bezdibenī.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 9.februārī!