Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
398

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 53. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss pievērsts Rīgas domē notikušajam, kas tieši skar arī bezkaunību Ventspils pilsētas domē. Proti, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija uzsver, ka jebkurā pašvaldībā Latvijā arī ikvienam opozīcijas deputātam ir tiesības neierobežoti uzdot jautājumus tik, cik vien tas ir nepieciešams – daudz un ilgi, un to nekādā ziņā nedrīkst ierobežot. Vai tas notiks arī Ventspils domē, rādīs laiks, taču ministrija ir devusi visām pašvaldībām tikai nelielu laika posmu, lai šo jautājumu atrisinātu un sola rīkoties, ja pašvaldības neklausīs.

Pēdējā laikā Latvijas iedzīvotāji bijuši liecinieki ne vienam vien skaļam skandālam, kuri ļauj cerēt, ka augsts amats, politiskā vai ekonomiskā ietekme nav šķērslis saukšanai pie atbildības korupcijas vai nodokļu nemaksāšanas lietās. Tomēr dažas nianses liek aizdomāties, vai skaļās lietas nebeigsies ar kārtējo “čiku”. Par to liek domāt dīvainības, kuras tā īsti nevienu nesatrauc. Piemēram, bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda atbrīvošanai iemaksātās drošības naudas īpatnā izcelsme.

Savulaik Ventspilī populārā ķirurga Jāņa Žukovska (1910. – 1977.) meitai Dzintrai Žukovskai marts parasti ir tāds kā pārdomu mēnesis. Prātā nāk tuvu cilvēku ciešanas, kas komunistisko represiju laikā aizsākušās tieši šajā mēnesī. Jā, tas bijis pirms daudziem gadiem, taču, pārcilājot pabalējušās fotogrāfijas, sirds iesmeldzas atkal un atkal.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 16.martā!