Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
799

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 97. numuru!

Atkal vismaz uz gadu izplēn cerības par prāmi uz Sāmsalu. Jau divus gadus virmo sarunas par iespējamo prāmju satiksmes līnijas atjaunošanu starp Ventspils pilsētu un Sāremā Igaunijā, taču cerības par to, ka kuģis vizinās tūristus abos virzienus jau šosezon, atkal ir izplēnējušas. Igaunijas puse viena pati galā ar projekta īstenošanu netiek samērā smagās finanšu nastas dēļ, bet, lai gan idejas iniciatores autore un virzītāja ir Sāmsalas pašvaldība, Ventspils pilsēta un brīvosta no savas puses ar lielu aktivitāti līnijas atdzīvināšanā nav iesaistījusies.

Pavasaris daudziem nāks ar nodokļu parādiem. Pirmais pavasara mēnesis daudziem Latvijas iedzīvotājiem var atnest nepatīkamu pārsteigumu – nodokļu parādu. Šāda situācija skars tos, kuri pērn atgriezušies darbā pēc ilgākas pauzes vai arī vairākos darbos kopā nopelnījuši virs 20 000 eiro.

Kad viss ir mūzika. Par liktenīgi laimīgo nejaušību, kad pirms deviņiem gadiem tieši Rebeku Busuli (toreiz Arhipovu) uz Ventspili atvedusi mīlestība, pateicīgi var būt vairāki simti pilsētas un apkārtējo novadu bērni, arī viņu vecāki un tuvinieki. Jo līdz ar daudzpusīgi talantīgās pedagoģes ierašanos Ventspilī aizsākusies un joprojām turpinās bērnu apmācība mūzikai pēc pasaulē un nu jau arī daudzviet Latvijā atzinību guvušās Orff sistēmas, bet Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā praktizēt sāka Dr. Klauns Džozefīne. Abas līdz tam tukšās nišas ir aizpildījusi radošā enerģijā dzirkstošā Rebeka.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 15.februārī!