Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
675

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 137. numuru!

 

BATL valdes loceklis: Latvijai jāpiedāvā baltkrievu partneriem pievilcīgs darījums. «Lai Baltkrievijas kālija sāls kravas atkal atvestu uz Latviju, mums sākumā jāpadara savi mājasdarbi – jāefektivizē dzelzceļa infrastruktūra, jāsamazina tarifi un jādod baltkrievu partneriem pievilcīgs piedāvājums. Turklāt jārīkojas ātri. Jaunā likuma iecere par dzelzceļa pierobežas posma atvēršanu visiem dzelzceļa kravu pārvadātājiem ir spēcīgs signāls, lai stiprinātu Latvijas un Baltkrievijas sadarbību,» uzsver “Baltijas Asociācija – transports un loģistika” (BATL) valdes loceklis Ivars Landmanis.

Zatlers par 13. Saeimas atlaišanu: Koalīcijas un premjera klusēšanai var būt bēdīgs rezultāts. Ja koalīcijas partijas un premjers Krišjānis Kariņš klusēs, tam var būt bēdīgs rezultāts. Viņiem nebūtu jākomentē parakstu vākšanas kampaņa par 13.Saeimas atlaišanu, bet jāpaskatās uz iemeslu, ko propagandas veidošanā izmanto parakstu vācēji, – veselības aprūpi, intervijā BNN komentē bijušais, septītais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Ar Adventa apcerīgumu. Pēc dabas būdama cīrulis, Benita Zālīte dienu sāk ap sešiem no rīta ar nūjošanas distanci vismaz stundas garumā. Sev par pārsteigumu viņa atklājusi, ka tādējādi austošās dienas darbiem itin braši tiek iesildīts ne vien pensijas briedumu sasniegušais ķermenis, bet jauneklīgā sparā galvā sarosās arī “pelēkās šūniņas”, piedāvājot uz notikumiem šeit, tagad un visapkārt palūkoties nedaudz liriski un ironiski. Un tā līdz ar finišu mājās Saldus ielā tiek pārnests ne vien mundrums, bet arī domās jau gandrīz noslīpēts, humora caurvīts dzejolītis vai teksts skečam, kuru pēc elpas atvilkšanas atliek tikai “uzlikt” uz papīra.

uam_ad id=”16748″]

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 6. decembrī!