Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
954

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 152. numuru!

“Covid-19” krīze. Ventspils ostā strādājošie uzņēmēji nākotnē raugās piesardzīgi. “Covid-19” pandēmija ieviesusi savas korekcijas neskaitāmu uzņēmumu darbībā visā pasaulē. Izņēmums nav arī Ventspils ostā strādājoši uzņēmumi. Kāda ir pašreizējā situācija, un kādu atbalstu uzņēmēji sagaida no valdības?

Atbalsts uzņēmumiem “banku jautājumā”, ir arī atbalsts Latvijas ekonomikai. Valdība ar īpašiem atbalsta mehānismiem cenšas palīdzēt kā uzņēmējiem, tā arī darba ņēmējiem pārciest grūto “Covid-19” krīzes posmu. Tomēr tai pat laikā valsts īpaši neiespringst samilzušās situācijas risināšanai starp banku sektoru un tiem tranzīta jomas uzņēmumiem, kuri grūtībās nonākuši tādēļ vien, ka bankas uzņēmumus joprojām saista ar sankcionētā Aivara Lemberga vārdu.

Krīzes laika atvieglojumi. Lai palīdzētu iedzīvotājiem labāk tikt galā ar krīzes radītajām grūtībām, valdība noteikusi virkni atvieglojumu, kuri attiecas kā uz uzņēmējiem, tā iedzīvotājiem.

Acu gaišumam, gara stiprumam. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas pieklusinātajā Ventspilī, piemērojoties krīzes apstākļiem, Andreja ielā turpina darboties viens no Latvijā daudzajiem optikas mazumtirdzniecības tīkla “Vision Express” veikaliem. Tajā jau gadsimta ceturksni strādājošais optiķis Āris Anškens, ko pilsētnieki un citi klienti ierasti dēvē par “briļļu meistaru”, uzskata – attālinātā darba vai piespiedu dīkstāves apstākļos diskomforts redzes veselībā, biežāk izmantojot viedierīces, var būt īpaši nepatīkams, tāpēc cilvēkiem jāpalīdz to mazināt. “Izprotot situāciju, “Vision Express” krīzes laikā piedāvā arī ļoti labas atlaides,” nelielu reklāmu atļaujas Āris.

 

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 3. aprīlī!