Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
585

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 131. numuru!

Aizdomas par sporta naudas ceļiem caur LOK prezidenta un izpildkomitejas locekļa kabatām. Aizdomu ēna par nekorektu sportistiem paredzētā finansējuma izlietojumu savelkas arvien tumšāka. Latvijas sportam atvēlētā nauda, iespējams, tiek tērēta nevis sportistu attīstībai, bet likta Latvijas Olimpiskajai komitejas (LOK) prezidenta Aldona Vrubļevska un LOK izpildkomitejas locekļa Aivara Lemberga kabatās, liecina rīcībā nonākuši dokumenti.

Baltijas Ekspresis tuvojas jaunam rekordam. Viens no visveiksmīgāk strādājošajiem biedrībā Baltijas asociācija – Tranzīts un Loģistika ietilpstošajiem uzņēmumiem AS Baltijas Ekspresis turpina strauju izaugsmi ik mēnesi: šī gada deviņu mēnešu laikā uzņēmuma pa dzelzceļu pārvadāto kravu apgrozījums ir par 7% lielāks nekā pagājušajā gadā, kas bija Baltijas Ekspresis rekordgads. Visas indikācijas rāda, ka šis gads nebūs izņēmums un, visdrīzākais, arī tiks sasniegts jauns rekords.

Arī Ventspilī sāk būvēt Lidl veikalu. Viens no apspriestākajiem jautājumiem ne tikai Rīgā, bet arī Ventspilī ik pa laikam ir vācu mazumtirgotāja giganta Lidl ienākšana Latvijā. Nu kļuvis skaidri zināms, ka vismaz viens veikals noteikti būs arī Ventspilī. Ventspils pilsētas dome ir devusi zaļo gaismu veikala būvniecībai.

Atslēgmeistaru brālībā zvērināti. “Grūti pat iedomāties, cik liela nelaime piemeklētu pasauli, ja visi tās iedzīvotāji pēkšņi kļūtu godīgi un likumpaklausīgi. Jo tad pusei no planētas iedzīvotājiem vairs nebūtu, ko darīt! Tāpēc, ka atklātos – viņi visu laiku dažādos darbos un amatos ir strādājuši, lai sevi un pārējos pasargātu no visu veidu negodīgiem cilvēkiem un noziedzniekiem, kaut arī to ir tikai nedaudzi procenti no kopējās ļaužu masas,” par tādu apokaliptiski cinisku un paradoksālu pieņēmumu ir dzirdējuši arī atslēgmeistari Leonīds un Dmitrijs Aļohini. Tēvs un dēls, kuri izveidojuši un jau gandrīz trīs gadu desmitus uztur pilsētā vienīgo Atslēgu servisu”, piedāvājot cilvēkiem iespēju pret zagļiem un razbainiekiem nodrošināties savā miteklī. Un, noliekot “aiz atslēgas”, ļaundariem neaizsniedzamu padarīt arī viņu kustamo un nekustamo īpašumu.

uam_ad id=”16748″]

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 25. oktobrī!