Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
442

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 122. numuru!

Ventspils kļuvusi par Latvijas jauniešu galvaspilsētu!  Ikšķilē notikušajā jauniešu festivālā pie galvenās balvas tikusi Ventspils pilsēta. Festivāla laikā tika nosaukta tā pilsēta, kura ir ieguvusi Latvijas jauniešu galvaspilsētas titulu 2020. gadā. Protams, tā ir mūsu pilsēta – Ventspils!

Arvien lielākas cerības, ka prāmis uz Sāremā nākamgad būs. Sāremā salas pašvaldība Igaunijā pagājušajā nedēļā sākusi sarunas ar igauņu uzņēmumu Kihnu Veeteed, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu prāmja līnijas satiksmi starp Mintu ostu Sāremā un Ventspils ostu. Tas vēl vairāk vairo cerības, ka nākamajā, 2020. gadā, no Ventspils līdz Sāremā salai varēsim ne tikai mēs, ventspilnieki, bet arī daudzi tūristi nokļūt apmēram četru stundu laikā. Tā būs lieliska iespēja abām pusēm piesaitīt vēl vairāk tūristu, bet ventspilniekiem – lieliska iespēja brīvdienu pavadīt kaimiņzemē.

Kad darbam medus garša. Draudzējos ar pusotru miljonu meitenīšu – tā par savu darbu saka Tārgales pagasta Kļavu māju saimniece, biteniece un Latvijas biškopības biedrības (LBB) Ventspils nodaļas vadītāja Dagnija Grieze. Pirms deviņiem gadiem sākusi strādāt ar trim saimēm, tagad viņa par “meitenēm” sauc bitītes, kuras apdzīvo jau septiņdesmit krāsainus šo kustonīšu aprūpētājai piederošos namiņus. Tāda zeltspārņu pulka izveidošana un saglabāšana prasījusi milzumu pūļu un nemitīgu aroda zināšanu papildināšanu. Taču Dagnija to vienmēr uzskatījusi ne tik daudz par darbu, cik par atbildīgu, cieņpilnu un vienlaicīgi patīkamu draudzēšanos ar medus nesējām, jo tikai ar tādu attieksmi no bitēm pretī var saņemt saldu algu.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 23. augustā!