LIAA Ventspils biznesa inkubatora vadītāja amatam izvēlēts Guntis Čoders

0
403

Par Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubatora vadītāju kļuvis Guntis Čoders, kurš darba gaitas jau ir sācis, informē LIAA.

Čoders ir ar plašu pieredzi pārdošanas jomā un informācijas tehnoloģiju nozarē darbā tieši ar jaunuzņēmumiem. Piedalījies daudzu IT projektu izveidē gan kā komandas biedrs, gan vadītājs un idejas autors, norāda LIAA. Par savu pieredzes bagātāko projektu Čoders uzskata Walmoo, kas ir digitāls risinājums ērtai klientu lojalitātes programmu un mārketinga kampaņu realizācijai. Ar šo izstrādāto risinājumu ir iegūta otrā vieta LIAA rīkotajā biznesa ideju TV konkursā Firmas Noslēpums, saņemts grantu programmas Atspēriens atbalsts, apmeklēta Silīcija ieleja, izieta biznesa akcelerācijas trīs mēnešu programma ABC Accelerator Slovēnijā, piesaistīts finansējums 200 000 eiro vērtībā.

Čoders iekļauts Forbes Latvija topā 30 zem 30 laureātu sarakstā. Kā vienu no savām priekšrocībām LIAA Ventspils biznesa inkubatora vadītājs uzskata lielo personīgo pieredzi projektu uzsākšanā un realizācijā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: No Gunta Čodera profila Facebook