Sākot ar 15.aprīli, Ventspilī deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas, neskaitot piemaksu pie pensijas, nepārsniedz 338,00 eiro, varēs sākt saņemt pabalstus Lieldienās, informēja Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā.

Tiem, kuri vēl nav pieteikušies pabalstam, neko nav nokavējuši, jo to var izdarīt līdz pat 31.maijam, iesniedzot iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta pārskaitīšanu personas norēķinu kontā.

No 15.aprīļa līdz 18.aprīlim notiks pabalstu izmaksa 29,00 eiro apmērā Sociālā dienesta kasēs, ņemot vērā iedalījumu pēc personas uzvārda pirmā burta.

Tie pensionāri un personas ar invaliditāti, kas Lieldienu pabalstu vēlēsies saņemt Sociālā dienesta kasē un to nebūs saņēmuši līdz Lieldienām, to varēs saņemt no 24.aprīļa līdz 31.maijam dienesta kasēs parastajā darba laikā.

Ģimenes, kuras audzina Ventspilī deklarētus bērnus ar invaliditāti pabalstu var saņemt līdz 31. maijam Sociālā dienesta kasēs, parastajos darba laikos, vai arī iesniedzot iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta pārskaitīšanu vecāku, aizbildņu norēķinu kontā.

Pensionāriem un personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties Sociālajā dienestā, pabalsts tiks piegādāts mājās līdz 31. maijam. Šādos gadījumos jāinformē Sociālais dienests, zvanot pa tālruni 63601210 vai 63663001.

Laika periodā no 25.martam līdz 9.aprīlim, Lieldienu pabalstu jau ir saņēmuši 4969 ventspilnieki un no tiem 478 personām pabalsts ticis piegādāts uz mājām. Ventspils pilsētas pašvaldība šī materiālā atbalsta sniegšanai šogad atvēlējusi vairāk kā 200 tūkstošus eiro. Plānots, ka pabalstu Lieldienās varēs saņemt 7220 ventspilnieku, no tiem 120 bērni ar īpašām vajadzībām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay