Sākot ar ceturtdienu, līdz pat 23.martam Ventspils bibliotēkā notiks Digitālās nedēļas aktivitātes, kuras laikā būs iespējams iepazīties plašāk ar vietējā un Latvijas mērogā pieejamajiem e-pakalpojumiem, e-grāmatu izmantošanu un saņemt dažādas konsultācijas, kā arī apmeklēt aizraujošas nodarbības.

Kā informēja Ventspils Galvenajā bibliotēkā, digitālās nedēļas pirmajā dienā Galvenās bibliotēkas mācību centrā notiks informatīva un praktiska nodarbība par e-pakalpojumiem – e.csdd.lv, eveseliba.lv un latvija.lv. Nodarbības notiks kā latviešu, tā arī krievu valodā. Šodien notiks arī informatīva un praktiska nodarbība par populārās tiešsaistes tīkla lietotnes WhatsApp lietošanu.

Pirmdien Galvenās bibliotēkas mācību centrā būs iespeja uzzināt visu par e-grāmatu izmantošanu mācību procesā un brīvā laika pavadīšanā. Pirmdien, trešdien un ceturtdien notiks nodarbības par Ventspils bibliotēkas e-pakalpojumiem – kā lietot elektronisko katalogu, kā attālināti pasūtīt grāmatas vai pagarināt termiņus, abonētās datubāzes un citiem e-resursiem.

Savukārt pirmdien, otrdien un trešdien interesentiem būs pieejamas konsultācijas un palīdzība gada ienākumu deklarāciju pildīšanā un čeku par attaisnotajiem izdevumiem pievienošanā Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēmā.

Ceturtdien Ventspils Augstskolas bibliotēkā notiks bezmaksas praktiska un informatīva nodarbība Klasiskās projektu vadības pamati un mūsdienu projektu vadības pieeja. Nodarbības dalībnieki saņems apliecinājumu par kursa apguvi.

Savukārt digitālās nedēļas noslēgumā piektdien Galvenās bibliotēkas mācību centrā informatīvā un praktiskā nodarbībā tos, kuri meklē darbu, iepazīstinās ar NVA e-pakalpojumiem un Latvijā plašāko bezmaksas CV un vakanču portālu CVVP.

Plašāk par digitālās nedēļas aktivitātēm un norisi iespējams uzzināt Ventspils bibliotēkas mājas lapā internetā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC