Nākamnedēļ, 12.jūlijā, notiks šovasar pirmais velo orientēšanās pasākums, kura laikā gan pilsētnieki, bet jo īpaši pilsētas viesi varēs atklāt Ventspils pilsētu no jauna.

Kā informē pasākuma rīkotāji VentVelo, pērn lielu popularitāti ieguvušā pasākuma starts arī šogad būs pie Piejūras kempinga administrācijas ēkas, bet finišs – pie Ventspils Zilā karoga pludmales galvenās ieejas.

Dalībniekiem pēc fotogrāfijām būs jāmeklē dažādas vietas Ventspils pilsētā, jāapmeklē tās ar divriteņiem un jāuzņem katras komandas individuālu foto, lai finišā būtu iespējams noteikt veiklākos un uzmanīgākos uzdevumu izpildītājus. Labākās komandas saņems balvas.

Komandu reģistrācija notiks pasākuma dienā no plkst.18.30. Starts plkst.19. Pieteikšanās VentVelo veikalā, zvanot pa tālruni 27583888 vai rakstot uz e-pastu ventvelo@ventvelo.lv dalībnieku vārdus, uzvārdus un komandas nosaukumu. Dalības maksa ir noteikta viens eiro no katra dalībnieka, vienīgi bērniem līdz 12 gadu vecumam piedalīties iespējams bez maksas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay.com