Pie diviem ventspilniekiem uziet 500 kontrabandas cigarešu paciņu un 120 litru nelegālā alkohola

0
267
Foto: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Valsts policija pārtraukusi divu ventspilnieku centienus pelnīt naudu ar kontrabandas cigarešu un nelegālā alkohola izplatību. Abas personas aizturētas, bet šo ventspilnieku dzīvesvietās izņemtas 500 kontrabandas cigarešu paciņas un 120 litri nelegālā alkohola.

Kā pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova, divu ventspilnieku dzīvesvietās policisti uzgāja cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām, nelegālo alkoholu un alkoholisko dzērienu izgatavošanas iekārtas. Kopumā no nelegālās aprites izņemtas 10 000 cigaretes, aptuveni 100 litrus brāgu, 18 litrus kandžu un divas alkoholisko dzērienu izgatavošanas iekārtas.

Valsts policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Tāpat lietvedība uzsākta par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu un glabāšanu.

Lietvedības ir uzsāktas pret diviem ventspilniekiem, 1974.gadā dzimušu sievieti, kura jau iepriekš ir nonākusi policijas redzeslokā un pret 1964.gadā dzimušu vīrieti, kurš pēdējo reizi policijas redzeslokā ir nonācis pirms 12 gadiem par šādu pašu likumpārkāpumu.

Foto: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Valsts policija informāciju par personām, kuras tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem. To var izdarīt, zvanot pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444. Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Valsts policija