Pilsētas svētkos varēs iepazīties ar jauno uzņēmēju radīties produktiem

0
358

Jau šajā nedēļas nogalē notiks Ventspils pilsētas svētku svinēšana, kurā paredzētas daudzveidīgas aktivitātes un piedāvājumi. Par vērtīgu un interesantu piedāvājumu parūpēsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kura svētku norises vietā ostas promenādē piedāvās iepazīsties ar jauno uzņēmēju radītajiem produktiem.

Kā informēja LIAA, svētku laikā sestdien, laikā no plkst. 10 līdz 17, ikvienam Ventspils pilsētas svētku viesim būs iespēja iepazīties ar LIAA jauno uzņēmēju produktiem, kuri pārstāvēs Ventspils, Kuldīgas, Talsu un Liepājas inkubatorus. Būs gan bērnu apģērbi un rotaļlietas, kosmētika, interjera priekšmeti un pārtika, bet tā ir tikai daļa no tā, ko varēs iegādāties no šiem jaunajiem uzņēmējiem. Būs arī radošās darbnīcas bērniem.

Ikviens jaunais biznesa idejas autors, kurš vēlas kļūt par daļu no jauno uzņēmēju kopienas kādā no 15 LIAA biznesa inkubatoriem Latvijā un saņemt atbalstu savu biznesu uzsākot un attīstot, varēs saņemt individuālas konsultācijas par LIAA biznesa inkubatoru sniegtajiem inkubācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumiem. Viens šāds biznesa inkubators darbojas arī Ventspils pilsētā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto