Jau vairākas dienas norit kandidātu izvirzīšana Ventspils pilsētas domes apbalvojumiem – Balvai un Lielajai balvai, informē Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ventspilnieki aicināti laikā līdz 31.maijam izteikt viedokli par to, kuri cilvēki, amatieru vai profesionālie kolektīvi, kā arī juridiskās personas būtu pelnījušas apbalvojumus. Dome atgādina, ka pilsētas domes Lielo balvu piešķir par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Ventspils vārdu Latvijā un pasaulē, kā arī par būtiskiem nopelniem Ventspils pilsētas attīstībā, saimnieciskajā, kultūras un sabiedriskajā darbībā vai citās pilsētai nozīmīgās jomās. Savukārt domes Balvu piešķir par augstu profesionālu un godprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, uzņēmējdarbībā, pilsētas vides un vizuālā tēla veidošanā un citās pilsētai nozīmīgās jomās.

Ventspilnieki savu viedokli var iesniegt domē, īpašās pastkastēs ar aptaujas anketām veikalos Top! Tārgales ielā 63, Talsu ielā 6 un Poruka ielā 16, tirdzniecības centrā Tobago, Olimpiskajā centrā Ventspils, Galvenajā bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā, kā arī pašvaldības portālā.

Balvu pasniegšana tradicionāli notiek Ventspils pilsētas svētku ievadā.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: LETA