Drošāka interneta dienā pārbaudīs Ventspils skolēnu zināšanas par drošību tīmeklī

0
537

Otrdien atzīmē starptautisko drošāka interneta dienu. To ar dažādām aktivitātēm atzīmēs arī Latvijā, tajā skaitā arī Ventspilī.

Kā informē Ventspils Digitālais centrs, šodien laikā no plkst.12 līdz 14 Ventspils 2. pamatskolā notiks pasākums par godu pasaules drošākai interneta dienai, kuras devīze šogad ir: “Drošāks internets sākas ar tevi!”.

Pasākuma laikā Ventspils 2. pamatskolā pulcēsies Ventspils pilsētas vispārizglītojošo skolu ceturto klašu audzēkņu komandas. Katrā komandā būs četri skolēni un skolotājs. Komandas piedalīsies dažādās sacensībās un risinās atjautīgus uzdevumus, kas paralēli ļaus bērniem apgūt noteikumus, kas jāievēro, lai internetā veiktās darbības būtu drošas. Bērni uzzinās, ko nozīmē droša interneta vide, ko nevajadzētu darīt internetā un kā rīkoties, ja esi nokļuvis problēmas situācijā. Skolēni piedalīsies diskusijās, atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem, analizēs situācijas, kas veicinās izpratni par to, kāds ir drošs un atbildīgs interneta lietotājs.

Pasākums kļuvis par tradīciju un notiks jau trešo gadu pēc kārtas, to organizē Ventspils Digitālais centrs sadarbībā un Ventspils 2. pamatskola.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA