Pašvaldības uzņēmumi ŪDEKA un Ventspils nekustamie īpašumi aicina ventspilniekus pirmdien uz tikšanos informācijas dienā. Tās notiks plkst.17.30 ŪDEKA telpās Pārventā un Ventspils nekustamie īpašumi birojā Užavas ielā 8.

Kā skaidroja uzņēmumā ŪDEKA, lai arī jau līdz šī gada beigām pēc projekta par ūdenssaimniecības attīstību Ventspilī kārtējā darbu kārtā būs nodrošināta iespēja pieslēgties centralizētajiem kanalizācijas tīkliem nu jau 98,5% iedzīvotājiem, ne visi šo iespēju ir izmantojuši un turpina izmantot decentralizēto kanalizācijas sistēmu risinājumus. Taču saskaņā ar likumdošanu, sākot ar 2022.gada 1.janvāri decentralizētas kanalizācijas sistēmas, kuras rada piesārņojumu apkārtējai videi, pastāvēt vairs nevarēs. Tādēļ ŪDEKA aicina Ventspils iedzīvotājus, kuri vēl nav pieslēguši savas mājsaimniecības centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, būt aktīviem un vēlreiz padomāt par šāda soļa speršanu.

Savukārt Ventspils nekustamie īpašumi stāstīs iedzīvotājiem par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskatiem par 2017.gadu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA