Alus darītava Užavas alus pagājušajā gadā strādāja ar 3,318 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa vairākkārt pieauga un sasniedza 428 521 eiro, liecina informācija Firmas.lv.

Užavas alus līdzīpašnieks un valdes loceklis Uldis Pumpurs aģentūrai LETA teica, ka allaž ir vēlme uzrādīt vēl labākus finanšu rādītājus salīdzinājumā ar esošajiem, taču kopumā Užavas alus darbības rezultāti aizvadītajā gadā nav bijuši slikti.

Viņš piebilda, ka kompānijas apgrozījumu pērn galvenokārt izdevies palielināt saistībā ar pārdošanas apmēra pieaugumu vietējā tirgū, taču arī eksporta tirgos bijis neliels realizācijas amēru kāpums.

Pumpurs pastāstīja, ka arī šogad Užavas alus paredz apgrozījuma pieaugumu.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn alus darītava turpināja realizēt produkciju Latvijā, Igaunijā, Somijā, Vācijā, Lielbritānijā un Krievijā. Pagājušā gada aprīlī Užavas alus sāka realizēt arī produkciju Lietuvā.

Kopumā kompānijas vadība Užavas alus finansiālo stāvokli vērtē kā stabilu. “Užavas alus kopējais realizācijas apmērs 2017.gadā saglabājies 2016.gada līmenī. No kopējā alus realizācijas apmēra 2017.gadā izlejamais alus veidoja 27%,” teikts kompānijas vadības ziņojumā.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: LETA