Otrdien uz pirmo kopīgo sanāksmi sanāks jaunākā Ventspils pilsētas konkursa – Uzņēmēju gada balvas žūrijas komisija, lai pirmajā kārtā sāktu izvērtēt saņemtos pieteikumus. Kā atklāj pilsētas pašvaldības Ekonomikas nodaļā, konkurss izpelnījies lielu interesi un atsaucību, jo kopumā saņemti 38 pieteikumi par 28 uzņēmumiem.

Žūrijas komisijā strādās 13 cilvēki. Komisiju vadīs Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks. Komisijā strādās arī domes Ekonomikas nodaļas vadītāja Elita Baklāne-Ansberga, Ventspils pilsētas domes Finanšu nodaļas vadītājs Kaspars Vitenbergs, Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centra vadītāja Karīna Krivade, Ventspils Biznesa atbalsta centra vadītāja Ilze Valdmane, Ventspils brīvostas pārvaldes pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs, Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne Liene Resele, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ventspils Biznesa inkubatora vadītāja pienākumu izpildītāja Liene Kataševska, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs, kā arī pārstāvji no AltumSwedbank un Citadele banka.

Uzņēmumu gada balva ir jaunas ikgadējas tradīcijas sākums, lai godinātu Ventspils pilsētas uzņēmumus, kuri iepriekšējā gada laikā devuši būtisku ieguldījumu Ventspils pilsētas ekonomikas un sabiedrības attīstībā un aktīvi iesaistījušies dažādās norisēs Ventspils pilsētā. Konkursa mērķis ir veicināt komersantu saimniecisko aktivitāti un sabiedrības iesaisti pilsētas uzņēmējdarbības procesos, iepriekš skaidroja pašvaldībā.

Kopumā tiks pasniegtas balvas sešās nominācijās. Piecās no sešām nominācijām pretendentus drīkst pieteikt jebkura fiziska persona vai personu grupa, tostarp uzņēmuma darbinieki vai juridiska persona vai tās struktūrvienība. Apbalvojumu saņems gada labākais darba devējs, gada atbalstītājs, gada labākais jaunais uzņēmums, gada labākais mazais uzņēmums, kā arī pasniegs izcilības balvu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Tāpat arī paziņos to uzņēmumu, kura darbībā tiks novērtēta kā gada lielākā izaugsme.

Plānots, ka laureātu godināšana notiks šī gada jūnijā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA