Ventspilī atklāts pirmais Maxima Express reģionālais miniveikals

0
1531

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls Maxima ceturtdien vēra durvis pirmajam reģionālajam Express tipa veikalam, kas atvērts tieši Ventspils pilsētā, Saules ielas un Lielā prospekta stūrī.

Jaunā Maxima Express veikala izveidē Ventspilī ir investēti aptuveni 220 000 eiro. Veikala platība ir 143 kvadrātmetri un tas ir īpaši pielāgots mūsdienu straujajam dzīves ritmam un aprīkots ar moderniem iepirkšanās risinājumiem, to skaitā citādāku veikala izkārtojumu, jauniem tehnoloģiskiem un dizaina risinājumiem.

Līdz ar veikala atvēršanu, pilsētā radītas arī jaunas darba vietas. Šajā veikalā strādās septiņi darbinieki.

Šis ir tikai otrais jaunā Maxima Express formāta veikals visā Baltijas veikalu tīklā, pirmais nesen tika atvērts Rīgā.

Maxima Latvija šogad veikalu tīkla paplašināšanā un rekonstrukcijā un klientu apkalpošanas sistēmas pilnveidē kopumā investēs 23 miljonus eiro. Tostarp tīkla paplašināšanā un esošo veikalu rekonstrukcijās plānots investēt 22 miljonus eiro, vairāk nekā 1,3 miljonus eiro paredzēts novirzīt pašapkalpošanās kasu tīkla attīstībā, savukārt klientu apkalpošanas sistēmas pilnveidē tiks ieguldīti aptuveni 200 000 eiro.

Kopumā Maxima Latvija šogad plāno rekonstruēt 15 veikalus gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērt vismaz piecus jaunus dažāda formāta veikalus visā Latvijā, tostarp virkni mazā formāta Maxima Express koncepta veikalu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA