Ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju valstī, kā arī valdības noteiktos ierobežojumus, arī Ventspils pilsētā no piektdienas tos ievēro pašvaldības iestādes, tāpat arī atcelti publiskie sporta un izklaides pasākumi. Ierobežojumi spēkā līdz ārkārtas situācijas perioda beigām, kas noteikts līdz 14. aprīlim.

Klientu pieņemšanu piektdien pārtrauc kā pašvaldības uzņēmums Ventspils siltums, tā arī pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde, PSIA ŪDEKA, Ventspils bibliotēkas un visas citas iestādes. Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Pārventas bibliotēkā un Gāliņciema bibliotēkā turpinās darboties grāmatu apmaiņa, taču citi pakalpojumi ir liegti. Tāpat lūgums ventspilniekus neuzkavēties bibliotēku telpās.

Jāatzīmē, ka pašvaldības iestādes sniegs pakalpojumus attālināti, ja un cik tas ir iespējams. Plašāka informācija iestāžu mājas lapās vai zvanot uz tām.

Atcelti faktiski visi publiskie pasākumi. Piemēram, Ventspils bibliotēkā atcelti visi publiskie pasākumi un nodarbības.

Ventspils Jaunrades namā atceltas nodarbības visos interešu pulciņos un radošajās darbnīcās. Pagaidām turpinās darboties planetārijs.

Atcelti arī visi treniņi sporta skolā Spars, kā arī Ventspils sporta objektos. Ventspils sporta klubi nevar organizēt interešu un profesionālās izglītības treniņus, individuālos treniņus, kā arī šajā laikā nevar piedalīties sacensībās.

Ārkārtas situācijas dēļ atcelti arī visi gaidāmie sporta pasākumi, tajā skaitā arī Ventspilī paredzētās hokeja spēles Latvijas līgās, basketbola mačs starp BK Ventspils  un Rakveres Tarvas, Baltijas kauss šorttrekā, Nacionālās volejbola līgas spēle, loka šaušanas sacensības un citi notikumi.

Arī koncertzālē Latvija un teātra namā Jūras vārti ir atcelti visi paredzētie kultūras un izklaides pasākumi.

13.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com