Dome piešķīrusi nodokļu atvieglojumus deviņām Ventspils viesnīcām un viesu namiem

0
469

Ventspils pilsētas pašvaldība piešķīrusi nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus deviņiem viesu izmitināšanas pakalpojumu sniedzējiem – viesnīcām un viesu namiem, samazinot gada nodokļa summu par 50%, informē pašvaldība.

Šogad 39% no atvieglojumu kopējās summas jeb 22,1 tūkstoša eiro apmērā saņēma pašvaldības uzņēmums Ventspils labiekārtošanas kombināts, kurš apsaimnieko Ventspils Piejūras kempingu, tāpat arī viesnīcu Dzintarjūra un Vilnis īpašnieki, SIA Olimpiskais centrs Ventspils viesnīca, kā arī viesnīca Jūras brīze, Ventspils Augstskolas tūristu viesnīca, viesu nami Kupfernams, Muiža un Martas nams.

Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi 90% apmērā piešķirti arī SIA Olimpiskais centrs Ventspils par sporta laukumiem un infrastruktūrai – skeitparks, tenisa un futbola laukumi, sporta halles, Ūdens piedzīvojumu parks, Pludmales akvaparks, airēšanas bāze Dampeļi un Piedzīvojumu parks.

Šādā apmērā atvieglojumi piešķirti arī SIA Kurzemes filharmonija par nekustamo īpašumu, kurā atrodas teātra nams Jūras vārti.

Atvieglojumu 70% apmērā saņēma SIA Santa-Rema par īpašumu Pils ielā 28, kur darbojas kinoteātris Kino Rio un PSIA Ventspils Lidosta par reģionālas nozīmes lidostas pakalpojumiem izmantoto īpašumu. Atvieglojums 90% apmērā piešķirts arī nekustamā īpašuma Kaļķu ielā 10 īpašniekam par īpašuma daļu, kur darbojas publiskā pirts.

Kopējā piešķirto atvieglojumu summa ir 57,3 tūkstoši eiro.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA