Izsludināta pieteikšanās Ventspils uzņēmumu gada balvai piecās nominācijās

0
213

Pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos Ventspils pilsētas uzņēmumu gada balvai. Pērn aizsāktajā tradīcijā balvas tiks pasniegtas kopumā sešās nominācijās, bet pieteikt potenciālos pretendentus iespējams piecās nominācijās, pavēstīja Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļā.

Pērn tika iedibināta šī tradīcija, lai godinātu Ventspils uzņēmumus, kuri devuši būtisku ieguldījumu pilsētas ekonomikas un sabiedrības attīstībā un aktīvi iesaistījušies dažādās norisēs. Konkursa mērķis ir veicināt komersantu saimniecisko aktivitāti un sabiedrības iesaisti pilsētas uzņēmējdarbības procesos.

Piecās no sešām nominācijām pretendentus drīkst pieteikt jebkura fiziska persona vai personu grupa, tostarp uzņēmuma darbinieki, vai juridiska persona vai tās struktūrvienība. Tā tiks noskaidrots gada darba devējs, atbalstītājs, jaunais uzņēmums, mazais uzņēmējs un izcilība IKT jomā. Pieteikumus var iesniegt līdz 1.maijam. Anketas var aizpildīt bibliotēkās, jaunrades namā, sporta objektos.

Savukārt nominācijā Gada izaugsme tiks noteikti uzņēmumi, kas spējuši iepriekšējā gadā kāpināt apgrozījumu un iemaksāto nodokļu apjomu, palielināt darbinieku skaitu. Uzvarētājs šajā nominācijā tiks noteikts pēc Ventspils pilsētas domes Finanšu nodaļas, Uzņēmumu reģistra un Valsts ieņēmumu dienesta apkopotās informācijas.

Apbalvošana plānota jūnijā vienlaikus ar lielāko nodokļu maksātāju Ventspils pilsētā godināšanas ceremoniju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas dome