Ventspils pilsētas svētku dienās būs ievērojami satiksmes ierobežojumi

0
358

Visu nedēļas nogali Ventspils pilsētas svētku laikā būs noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi, it īpaši tie skars tieši vecpilsētas rajonu, brīdina pašvaldība.

Svētku kulminācijas dienā sestdien, kad notiks svinīgais svētku gājiens pa pilsētas galveno ielu – Lielo prospektu, satiksme būs slēgta laikā no plkst. 9 līdz 13 Jāņa Poruka iela visā tās garumā, Pētera iela posmā no Vasarnīcu ielas līdz Saules ielai, Lielais prospekts posmā no Vasarnīcu ielas līdz Katoļu ielai, kā arī Katoļu iela posmā no Bērzu ielas līdz Lielajam prospektam un Meža iela posmā no Bērzu ielas līdz Lielajam prospektam.

Savukārt laikā no plkst. 10.15 līdz 13 satiksmei būs slēgts Lielais prospekts posmā no Katoļu ielas līdz Brīvības ielai, Brīvības iela posmā no Jūras ielas līdz Strēlnielu ielai un Kuldīgas iela posmā no Lielā prospekta līdz Putnu ielai. Šajā laikā Vasarnīcu ielā posmā no Inženieru ielas līdz Kroņu ielai būs ierobežota pārvietošanās.

No ceturtdienas plkst. 23 līdz sestdienas plkst. 18 būs satiksmei slēgtas Sofijas iela un Akmeņu iela.

No ceturtdienas plkst. 23 līdz svētdienas plkst. 2 slēgta satiksme Skolas iela posmā no Katrīnas ielas līdz Tirgus ielai, Tirgus iela posmā no Pils ielas līdz Skolas ielai, Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Kuģinieku ielai, Ūdens ielā.

No piektdienas plkst. 23 līdz svētdienas plkst. 2 satiksmei būs slēgta Ostas iela posmā no Prāmju ielas līdz Pils ielai, Zvana iela, Lielā iela no Pils ielas līdz Ostas ielai, Biedrības iela, Jāņa iela posmā no Pils ielas līdz Ostas ielai un Peldu iela.

No piektdienas plkst. 8 līdz pirmdienas plkst. 8 satiksme būs slēgta Ostas ielas posmā no Jāņa ielas līdz Peldu ielai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA