Aicinām ikvienu interesentu pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā, kas šogad norisināsies vasarā divas nedēļas nogales pēc kārtas: 17.–18. augustā – “Smeķīgs diens Ventspils novadā” un 24.–25. augustā – “Smeķīg dien noslēgums”.

Latvijā jau ceturto reizi notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētais pasākums “Mājas kafejnīcu dienas 2024”, kurā lauku saimniecības, uzņēmēji un vietējie iedzīvotāji, kuri ikdienā parasti nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām, un cienās ar savas ģimenes vai novada īpašajiem mājās gatavotajiem ēdieniem.

Ja aizraujies ar gatavošanu, patīk uzņemt viesus un vēlies uz vienu dienu savā sētā, uzņēmumā, saimniecībā, tūrisma objektā vai iestādē atvērt mājas kafejnīcu, aizpildi pieteikuma anketu:

  • 17.–18. augustā pasākums “Smeķīgs diens Ventspils novadā” notiks Jūrkalnē, Užavā, Zirās, Vārvē, Piltenē un Tārgalē (Tārgales pagastā A10 autoceļš Rīga—Ventspils ziemeļu virziens – piekrastes ciemi).

“Smeķīgs diens Ventspils novadā” (17.–18. augusts) pieteikuma anketa

  • 24.–25. augustā pasākums “Smeķīg dien noslēgums” norisināsies Ugālē, Usmā, Zlēkās, Puzē, Popē, Ancē un Tārgalē (Tārgales pagastā A10 autoceļš Rīga—Ventspils dienvidu virziens – iekšzemes pusē).

“Smeķīg dien noslēgums” (24.–25. augusts) pieteikuma anketa

Pieteikumus gaidīsim līdz 14. aprīlim. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciālisti Daci Kolāti (tālr. 29742098; e-pasts: dace.kolate@ventspilsnd.lv).

 

11.03.2024. / Autors: Ventspilsnovads.lv / Foto Ventspilsnovads.lv