Aplūko FK Ventspils jauno logo!

0
0

FK Ventspils klubam komandas pastāvēšanas 21.gadā būs jauns logotips. Komanda sagatavoja vairākus iespējamā jaunā logotipa variantus, taču galīgo variantu neizvēlējās kluba administrācija. To kluba vadība ļāva izlemt pašiem līdzjūtējiem, kādu komandas jauno logotipu vēlas turpmāk redzēt.

Balsošana notika sociālo tīklu platformās un ilga tikai divas diennaktis, taču pieredzēja lielu aktivitāti. Kopumā tika piedāvāti četri iespējamie varianti, kļuva zināms arī uzvarētājs. Taču līdzjūtēji norādīja uz pašu piedāvātu variantu, kas kopējā balsojumā atpalika tikai pavisam nedaudz un to klubs ņēma vērā: par jauno komandas logotipu izvēlējās tieši fanu piedāvāto variantu!

“Mēs jau pirms balsošanas sākuma paredzējām vētrainu reakciju, bet notikušais pat pārspēja mūsu gaidīto – ļoti daudz dalībnieku, ļoti daudz dažādu domu. Tas ir lieliski, tas runā par to, ka komandu Ventspilī mīl, par klubu stipri pārdzīvo un nav vienaldzība. Mums tas ir ļoti svarīgi, tādēļ liels paldies visiem, kas ņēma dalību balsošanā,” pēc balsojuma paziņojumā norādīja kluba vadība. “Jaunas vēsmas – tas nav mēģinājums aizmest pagājušo, tas ir vien nepieciešamais skats nākotnē. Tomēr mēs brīnišķīgi saprotam un zinām, ka bez pagātnes nav nākotnes, bez vēstures un unikālu dzeltenzilo tradīcijām nebūs jaunu FK Ventspils panākumu.”

Kā skaidro klubā, jaunais logo netiks ieviests uzreiz. Tagad arī ir sezonas vidus. Plānots, ka jauno kluba simbolu ieviesīs pakāpeniski un dažādās darbības sfērās. Pārejas periods noslēgsies tikai nākamajā gadā, kad klubs pilnībā izmantos tikai jauno logo.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils