Man tomēr daudz labāk patīk, ja ir sniegs! Tad mans zāliens beidzot izskatās tikpat labi kā kaimiņam.
Dienas joks (30.III)
776
Man tomēr daudz labāk patīk, ja ir sniegs! Tad mans zāliens beidzot izskatās tikpat labi kā kaimiņam.