Man joprojām nav skaidrs, kāpēc tās bikses, kurās ir visērtāk vāļāties dīvānā, sūkt aliņu un blenzt televizoru, sauc par treniņbiksēm?
Ventspilnieks joko (17.IX)
704
Man joprojām nav skaidrs, kāpēc tās bikses, kurās ir visērtāk vāļāties dīvānā, sūkt aliņu un blenzt televizoru, sauc par treniņbiksēm?