AUNS
Koncentrējies uz to, ko sen esi iecerējis, bet kas līdz šim nav izdevies. Var pavērties iespējas paplašināt biznesu vai saņemt izdevīgu darba piedāvājumu. Finanšu tēma būs svarīga, un jāuzmanās no lieliem tēriņiem saistībā ar mājas saimniecību. Brīvdienās izklaidējies ar draugiem.

VĒRSIS
Darbā pienākumu pilnas rokas un dienas skrien viena pēc otras. Vismaz brīvdienās apstājies un velti kādu brīdi sev, mīļotajam hobijam vai vienkārši nekā nedarīšanai. Jaunā nedēļa atkal nesīs jaunus darbus. Lielisks laiks, lai sakārtotu nopietnus lietišķos jautājumus iestādēs vai bankās.

DVĪŅI
Dienas ritēs aktīvi – paredzamas dažādas tikšanās, lietišķas pārrunas un jauni kontakti. Prātā nāks viedas idejas, kas noderēs pašam un citiem. Tomēr darba jautājumos esi precīzs, jo pastāv riski pieļaut kādas kļūdas. Ja vēl pienākas atvaļinājums, dodies atpūsties uz siltām zemēm.

VĒZIS
Nedari neko emociju iespaidā, jo tādējādi pastāv iespēja pieļaut kļūmes vai sabojāt attiecības ar kolēģiem vai darījumu partneriem. Ja rīkosies apdomīgi un mērķtiecīgi, daudz sasniegsi. Var nākt izdevīgs darba vai karjeras piedāvājums. Brīvajiem ļaudīm interesanta iepazīšanās un simpātijas.

LAUVA
Daudz pienākumu mājās un dzīvē. Ieplāno nelielus remontdarbus vai pārkārto interjeru, bet brīvajā laikā ar draugiem un tuviem cilvēkiem izej sabiedrībā. Mazliet vajag atslēgties no straujā ritma. Tāpat arī derētu kādu brīdi atvēlēt vienatnei, lai sakārtotu domas. Interesanti pavērsieni iespējami sirdslietās.

JAUNAVA
Ir vērts papildināt esošās prasmes vai apgūt kaut ko jaunu. Viss, ko uzzināsi un iemācīsies, vēlāk noderēs. Brīvajā laikā prieks no kultūras pasākumu apmeklējuma un tikšanās ar draugiem, tikai nekārto ar viņiem lietišķus jautājumus. Ja ir labi saviesīgā gaisotnē, tas nenozīmē, ka kopā veiksies darījumos.

SVARI
Uzmanību prasīs mājas tēma un sadzīves pienākumi. Vari veikt pārkārtojumus, izdaiļot interjeru, bet rēķini līdzi, ko un par cik var atļauties. Neliedz savu atbalstu un padomu radiniekiem un centies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku. Būs pozitīvas emocijas un interesantas sarunas.

SKORPIONS
Varbūt pienācis laiks mainīt darbu vai pievērsties privātajam biznesam. Veikli risināsi darījumu sarunas un noslēgsi izdevīgas vienošanās. Brīvajā laikā apciemo tālākus radus un palīdzi savējiem. Esi piesardzīgs, ja kārtojamas darīšanas ar ārzemēm. Visu pārbaudi divas reizes.

STRĒLNIEKS
Paredzamas sabiedriskas aktivitātes. Piemērots laiks, lai ietu cilvēkos, dibinātu kontaktus, piedalītos prezentācijās vai draugu ballītēs. Brīvajiem ļaudīm kādā pasākumā var rasties simpātijas. Darbs prasīs daudz uzmanības un nervus, tāpēc galvenais – saglabāt mieru un brīvajā laikā atpūsties.

MEŽĀZIS
Paskaties ar kritisku skatu uz savu veikumu un padomā, ko mainīt un uzlabot. Smalkā jušana un intuīcija pateiks priekšā. Darbā vai biznesā jauni izaicinājumi, bet nedēļas nogalē svarīga būs mājas tēma, tur vēlēsies ieviest pārmaiņas. Ja ģimenē aug skolasbērns, var aktualizēties pedagoģiskie jautājumi.

ŪDENSVĪRS
Vajadzētu koncentrēties uz jauniem sasniegumiem profesionālajā jomā. Var pavērties karjeras iespējas un rasties interesanti piedāvājumi. Veiksmes vai neveiksmes darbā ietekmēs emocijas un garastāvokli, jāskatās vai tavs veikums tiek adekvāti novērtēts naudas izteiksmē.

ZIVIS
Palēnām, bet neatlaidīgi tuvojas jauns gads, kurš piedāvās jaunas iespējas. Sāc gatavoties jau tagad. Ir vērts palūkoties pēc papildu peļņas variantiem, vari apsvērt sava biznesa izveidi. Labs laiks ideju ģenerēšanai. Svarīga būs arī privātās dzīves tēma un sirdslietas, visas situācijas izrunā ar mīļoto.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe