AUNS
Ļoti nemierīgs laiks. Situācijas lietišķajā un privātajā dzīvē var mainīties no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Ja neko nevari ietekmēt, tad noskaiti līdz desmit, dziļi ievelc elpu un nogaidi. Gan viss atrisināsies. Ja vēlies iesaistīties jaunos projektos, tad lūkojies uz izdevīgumu. Labas iespējas pavairot ienākumus.

VĒRSIS
Ar šarmu un pievilcību atvērsi durvis uz cilvēku sirdīm. Viņi labprāt ar tevi komunicēs, uzklausīs tavu viedokli un to respektēs. Ja nepieciešams atbalsts, tad droši vari paļauties uz seniem, tuviem draugiem. Šobrīd zvaigznes rāda labvēlīgu vaigu jaunu projektu uzsākšanai un karjeras izaugsmei.

DVĪŅI
Iespējams, nāksies risināt dažādus lietišķos jautājums. Sarunas iestādēs vai bankās sekmēsies, un tu panāksi vēlamo rezultātu. Ja darbs vai bizness saistās ar ārzemju tēmu, tad gan esi piesardzīgs. Var gadīties, ka plāni lielāki nekā reālās iespējas. Brīvdienās vislabākā atpūta, apmeklējot izklaides pasākumus.

VĒZIS
Sabiedrisko aktivitāšu laiks. Viegli atradīsi kopīgu valodu ar cilvēkiem un iegūsi domubiedrus. Lielas iespējas iegūt atbalstītājus saviem turpmākajiem projektiem. Tāpat arī pozitīvas emocijas no tikšanās ar draugiem vai ballītes apmeklējuma. Vilinās jauni apvāršņi un tāli ceļojumi.

LAUVA
Darbā atbildīgi pienākumi, taču ar rezultātu būsi apmierināts. Var nākt arī kāds izdevīgs piedāvājums. Rēķinies gan, ka nekas tāpat vien netiks iedots – lai gūtu panākumus un peļņu, vajadzēs krietni pastrādāt. Attiecību jomā nedrīkst ļaut vaļu emocijām. Ja kaut kas nav pa prātam, atklāti izrunājies.

JAUNAVA
Randiņu un romantisku piedzīvojumu laiks. Sajutīsi, ka saules stari sāk sildīt stiprāk un sirdī mostas pirmie sniegpulksteņi. Iespējas satikt jauku, simpātisku cilvēku. Vari plānot ceļojumu vai sazināties ar draugiem un darījumu partneriem ārzemēs. Kontakti būs gan sirsnīgi, gan noderīgi.

SVARI
Tūlīt klāt pavasara spodrināšanas laiks. Pievērsies mājas darbiem, sarīko ģenerāltīrīšanu, izšķiro un izmet nevajadzīgās mantas. Brīvdienās vari ielūgt ciemos radus un draugus, un pārsteigt viņus ar kulinārijas brīnumiem. Eksperimenti virtuvē izdosies. Darbā var rasties jaunas iespējas vai nākt kādas pārmaiņas.

SKORPIONS
Dienu gaita un veiksme būs atkarīga no garastāvokļa, tāpēc ļoti svarīga ir pozitīva dzīves pieeja. Centies visās situācijās saskatīt plusus, tad darāmais ies no rokas. Paļaujies arī uz intuīciju un iepriekšējo dzīves pieredzi. Veiksmīgi kontakti ar ārzemēm – gan privātā, gan lietišķā jomā.

STRĒLNIEKS
Svarīga finanšu tēma. Ir iespējas realizēt ienesīgus projektus un papildināt maciņa saturu. Par brīvajiem līdzekļiem iegādājies mājas preces, palutini ģimeni un nopērc sev kādu sen kārotu lietu. Brīvdienās sekmēsies saimniecības darbi mājās. Svarīga arī sirdslietu tēma – uzmanies no avantūrām.

MEŽĀZIS
Ienākumi lielā mērā atkarīgi no pieredzes un zināšanām. Ja meklē jaunas darba iespējas, nekautrējies CV norādīt visas prasmes. Sekmīgi sakārtosi lietišķos jautājumus. Būsi autoritāte citiem, un cilvēki uzklausīs tavu viedokli. Esi apdomīgs naudas lietās. Šobrīd labāk ietaupīt nevis tērēt.

ŪDENSVĪRS
Apcerīgs noskaņojums. Prātosi par pasaules lietu kārtību un globālām tēmām. Būs laba izpratne par notikumiem un cilvēku rīcības motīviem. Prāts atvērts mācībām un redzesloka paplašināšanai. Viss, ko uzzināsi, vēlāk izrādīsies noderīgs. Brīvdienās dodies izbraucienā un apskati ko interesantu.

ZIVIS
Piemērots laiks sabiedriskām aktivitātēm un prezentācijām. Vari iepazīstināt cilvēkus ar savām idejām un meklēt sponsorus. Iespējami arī izdevīgi darījumi ar paziņām vai seniem biznesa partneriem. Taču naudas lietās esi apdomīgs. Nerēķinies ar to, kas vēl nav nopelnīts.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Unsplash.com