AUNS
Pirmajā vietā naudas lietas. Iespējama naudas plūsmas bremzēšanās, kā arī neparedzēti izdevumi. Ja dzīvosi taupīgi un plānosi savu un ģimenes budžetu, tad ar tukšu maciņu nepaliksi. Patiesībā šis ir laiks, kad vari apsvērt jaunas iespējas, mācīties (attālināti, protams) un rakstīt biznesa plānu.

VĒRSIS
„Ko darīt?” – galvenais jautājums, kas nodarbinās tavu prātu. Ja darbs ir, tad vēlams veidot iekrājumus. Lai lielāka stabilitātes sajūta un sirdsmiers. Ja esi dīkstāvē, tad meklē jaunas iespējas vai domā par privāto biznesu. Interesantas idejas var piespēlēt draugi, bet paļaujies tomēr pārsvarā uz saviem spēkiem.

DVĪŅI
Mazliet apjukums un pārdomas par dzīves vērtībām… Ar vārdu sakot, filozofisks dvēseles stāvoklis. Jāsaglabā optimisms, jo patlaban ir lielisks laiks, lai iemācītos ko jaunu, izmantojot interneta teju vai neierobežotās iespējas. Neatstāj novārtā arī privāto dzīvi, šis un tas pārrunājams un izlemjams.

VĒZIS
Prātā var ienākt lieliskas idejas, ko darīt tuvākā vai tālākā nākotnē, kā pārkārtot darbības sfēru vai sākt kaut ko jaunu. Ir vērts to apsvērt rūpīgāk. Nedēļas nogalē prieku sagādās dārza darbi. Ja dārza nav, iesēj kastītē uz palodzes zaļumus vai iedēsti sīpolus. Būs par ko rūpēties un vitamīni noderēs.

LAUVA
Jaunu sadarbības partneru meklējumi. Šobrīd virtuālajā vidē, bet tomēr pastāv iespējas izveidot kontaktus, kas dos auglīgu rezultātu nākotnē. Labāk jutīsies un možāks prāts būs, ja spēsi un gribēsi sadarboties. Brīvajā laikā runā par svarīgo ar savu otro pusīti un, ja ir bērni, palīdzi viņiem ar padomu.

JAUNAVA
Eh, kā gribētos kaut kur doties, apskatīt citas zemes – jaunu apvāršņu vilinājums ir tik liels… Par laimi, mums ir pieejams internets un dažādi izglītojoši televīzijas kanāli. Skaties to, kas tevi interesē, un izbaudi virtuālās pasaules komfortu. Arī tā iespējams paplašināt redzesloku.

SVARI
Ģimenes cilvēkiem jāgādā par saskaņu, jo cieša kopā būšana mājās var izraisīt nelielu „rīvēšanos”. Būtu labi, ja brīvdienās varētu doties pie dabas (ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas). Brīvajiem ļaudīm sirds iepukstēsies straujāk, sajūtot pavasari. Darba lietās jāievēro precizitāte.

SKORPIONS
Mājas saimniecībā daudz darāmā. Brīvdienās sarīko ģenerāltīrīšanu, teritorijas sakopšanu, sakrāmē skapjus un izmet vai iepako labdarībai nevajadzīgās drēbes. Sakoptā vidē priecīgāks garastāvoklis. Strādājot attālināti, kāds varbūt sapratīs, ka sen jau to vēlējies, bet kāds sāks domāt par privāto biznesu.

STRĒLNIEKS
Iepriekš dienas ritējušas saspringti, un tagad ir vēlams veltīt kādu brīdi sev vienam. Nedēļas nogalē mierīgi atpūties, paslinko, palasi, paskaties iemīļotās filmas. Jāuzkrāj spēki jaunajai nedēļai neatkarīgi no tā, vai dodies uz darbu vai strādā attālināti. Ja darba šobrīd nav, tad laiks to meklēt un atrast.

MEŽĀZIS
Labāk iekrāt, nevis tērēt – bet to tu jau tāpat zini. Lielākus pirkumus atliec uz vēlāku laiku un arī ikdienas tēriņiem rūpīgi seko līdzi. Taču nedrīkst ļauties „viss ir slikti” noskaņām. Patiesībā dzīve var piedāvāt iespējas palielināt naudas plūsmu. Tikai jātiek galā ar rutīnu un konservatīvismu.

ŪDENSVĪRS
Jaunas domas, jaunas idejas. Kaut arī neziņa un nestabilitātes sajūta grib ņemt virsroku, nedrīkst tai ļauties. Šobrīd liela loma dzīves gaitā uzkrātajai pieredzei. Padoms būs pašam un tavi ieteikumi noderēs arī citiem. Attiecībās ar mājiniekiem var rasties spriedze, tāpēc nerunā un nerīkojies emociju iespaidā.

ZIVIS
Laba intuīcija un izpratne par situāciju. Var gadīties, ka tavs viedoklis nesakrīt ar vairākuma uzskatiem. Neiesaisties neauglīgās diskusijās, jo šobrīd nav konstruktīvu dialogu laiks. Velti vairāk laika sev – lasi, izglītojies, meklē noderīgu informāciju internetā. Vēlāk zināšanas noderēs.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Unsplash.com