Nedēļas karikatūra: Lūgums neiekļaut atbildē informāciju, kura netiek jautāta!

910

No iedzīvotāju jautājumiem Ventspils pilsētas mājaslapā ventspils.lv: Ir sācies jau 2019. gads, un nu pagājuši jau vismaz 4 gadi, kopš jūs solāt Ventspilī beidzot izveidot motokrosa trasi. Bijušas darba grupas, vietas izvēle u.t.t., bet reāli nekas uz priekšu nevirzās… Lūdzu, neaizbildinieties ar naudas trūkumu, jo kam tik un kādiem projektiem jūs naudu atrodiet, bet motokrosam nē! Vai tas ir normāli, ka Mūzikas skola tūlīt būs gatava, bet vienkārša motokrosa trase vēl pat uz papīra nav redzama? Vai jums būtu kaut kāda nepatika pret motokrosu, ka jūs par šo projektu vairs neliekaties ne zinis. Cik vēl gadu būs jāgaida? Vai varbūt tagad jūs vainosiet jauno valdību, kura grib atņemt naudu sporta būvēm?
P.S. Lūgums neiekļaut atbildē informāciju, kura netiek jautāta. Kā, piemēram, tas, cik bērnu atrakciju parkā ir jaunas rotaļlietas, vai ko esat izdarījuši vieglatlētikas manēžā. Lūgums atbildē iekļaut konkrētu informāciju par prasīto!”

• • •

Redakcijas piebilde: Laikraksta nodošanas brīdī uz tipogrāfiju uz šo 16. februārī publicēto jautājumu atbilde no domes vēl nebija saņemta, taču ventspilnieks Mārtiņš ir uztvēris problēmas sakni – ne tikai jautājumā par motokrosu vien. Protams, tas, kāda mototrase varētu Ventspilī būt, turklāt – vai vispār tā vajadzīga, ir diskutējami, taču viens gan skaidrs: cerams, ka Ventspils domes amatpersonas tiešām atbildēs pēc būtības. Un nerīkosies kā Rīgas mērs Ušakovs, kurš jautājumu par baisajām bedrēm galvaspilsētas ielās skaidroja ar to, ka toties Rīgas rāte ir remontējusi bērnudārzus un skolas..

Autors: Zemgus