VIDEO: Kāds uzdrošinājies parodēt Lembergu

1477

Kamēr daudzi politiķi un sabiedrības locekļi acīmredzami bīstas izteikties par Ventspils ietekmīgo, kriminālās apsūdzībās iesaistīto, apbrīnojami daudzu iestāžu priekšsēdētāja vietu pildošo, tā teikt, multifunkcionālo «ekspertu» Aivaru Lembergu, bezbailīgais politiķis Edvards Ratnieks uzdrošinājies parodēt atstādināto Ventspils mēru. Drosmi novērtējusi arī sabiedrība, kas portālā Facebook viņa video noskatījusies jau vairāk nekā 16 000 reižu.

Kā vēsta paša Ratnieka izplatītais paziņojums, video parodēts kāds Ventspils domes deputāts, kurš atbild uz Ventspils iedzīvotāju jautājumiem par to, kas jauns Saeimā un Ventspilī.

Facebook.com lapā vairāku stundu laikā video bija skatīts jau vairāk nekā 16 000 reižu, kas, Ratnieka prāt liecina, ka sabiedrībai šāda informācija interesē, jo uzskatāmi ataino pierasto stilu Ventspilī vairāku gadu garumā.

Video sižetā tiek runāts par novērošanas kamerām pilsētā, piešķirto finansējumu Ventspils Mūzikas vidusskolas (koncertzāles) ēkas būvniecībai, čekas maisu atvēršanu un video noslēgumā kāda žurnāliste jautā pēc atbildes, ko uzdevis kāds Twitter.com lietotājs.

Video publicēts arī portālā ventspilniekiem.lv, kur vienlaikus ar ironiju, kā arī ar lielām bažām tiek runāts par Ventspils pilsētā un pilsētas domē notiekošajiem procesiem.