Aicina piedalīties Ventspils gada skaistāko fotoattēlu konkursam

0
464

Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu ventspilnieku un interesentu līdz 23.septembrim pieteikties Ventspils šī gada skaistāko fotoattēlu konkursā, informēja TIC.

Ventspils foto attēlu konkursā aicināti piedalīties ne tikai profesionāli fotogrāfi, bet arī amatieri un visi, kuru hobijs ir fotografēšana. 

Kopumā fotoattēli tiks vērtēti divās kategorijās – reklāmas un mākslas fotogrāfija. Mākslas fotogrāfijā tiek vērtēts Ventspils pilsētas abstrakts atspoguļojums, turpretī reklāmas fotogrāfijā tiek vērtēts Ventspils pilsētas atspoguļojums, kurā veiksmīgi ietverti Ventspils pilsētas tūrisma objekti un/vai pasākumi, un ir iespēja šo fotoattēlu izmantot Ventspils mārketinga un reklāmas vajadzībām.

Katrs fotogrāfs var iesniegt ne vairāk kā 20 fotoattēlus. Fotoattēliem jāraksturo Ventspils pilsētas atpazīstamība, atspoguļojot Ventspils pilsētas ikdienas notikumus, tūrisma objektus un Ventspilī notiekošos pasākumus, skaidroja TIC.

Laureāti saņems ne tikai goda rakstus, bet arī naudas prēmijas, kuras piešķirs Ventspils pilsētas dome. Šogad godalgas saņems labākie reklāmas un mākslas fotoattēli, interneta balsojuma – skatītāju simpātijas uzvarētājs un jaunais talants, tādēļ īpaši fotokonkursā tiek aicināti piedalīties tie mākslinieki, kuri savu fotogrāfa darbu uzsākuši nesen un ir vecumā līdz 21 gadam.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Jekaterina Jegoščenko Photography (Ventspils TIC reklāmas foto)