Aicina svinēt Lieldienas Ventspils Piedzīvojumu parkā

1471

Pirmajās un otrajās Lieldienās, 27. un 28.martā, Piedzīvojumu parks aicina svētku dienas pavadīt kopā. Parks būs atvērts apmeklētājiem no plkst.11 līdz 17, būs iespējams apmeklēt bērnu virvju trasi un Kaķa takas Zaļo trasi, kā arī kameršļūkšanas trasi, bērna ekskavatoru, bet pieaugušie varēs ripināties Trakajā rotorā.

Svētdien, 27.martā, Piedzīvojumu parkā notiks pasākums Iepazīsti Disku golfu. Disku golfs līdzīgi kā tradicionālais golfs sastāv no gājieniem pretī mērķim. Ja golfā gājienus veic ar nūju, sitot bumbiņu uz bedrīti, tad disku golfā ar roku met lidojošu šķīvīti uz grozu.

Šī pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja labi pavadīt laiku un iepazīties ar Disku golfa spēli. Interesenti varēs uzzināt, cik lieliska izklaide un laika pavadīšanas veids tas var būt jebkura vecuma cilvēkiem, kāds ir nepieciešamais ekipējums un inventārs kvalitatīvai sporta baudīšanai. Ikvienam būs iespēja izmēģināt savu roku dažādās atrakcijās un pasākuma izskaņā iespējams tikt pie kāda noderīga un atmiņā paliekoša suvenīra.

Pasākuma laikā paredzētas šādas atrakcijas: mešana uz tālumu, lai izprastu disku golfa diska lidojuma potenciālu; mešana uz precizitāti, lai izbaudītu disku golfa galveno elementu – trāpīšanu mērķī; tiks demonstrēts disku golfa celiņa paraugs, lai saprastu spēles īsto būtību un izjustu mazu sportiskā azarta garšu.

Lieldienu laikā Piedzīvojumu parkā viesosies arī pasaku tēli, ar kuriem bērniem varēs fotografēties, braukt kopā kamerās, mīļoties un pavadīt jautri laiku.

2016.gada vasaras sezona Piedzīvojumu parks uzsāks 1.maijā.