Dārziņa mūzikas skola ar ziemas mozaīkas noskaņu koncertu viesojas Ventspilī

0
144

Ar ziemas mozaīkas noskaņu kamermūzikas koncertu trešdien, 15.janvārī, Ventspils jaunajā koncertzālē Latvija uzstāsies Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņi.

Koncerts ir viens no Dārziņskolas jubilejas sezonas notikumiem, un tajā uzstāsies dažādas vecuma jaunie mūziķi. Turklāt iespēja uzstāties joprojām jaunajā koncertzālē Latvija ir liels gods Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņiem, kā arī iespēja iepazīt lieliski aprīkotājas Ventspils mūzikas vidusskolas telpas, norādīja mūzikas skolas pārstāve Anete Ašmane.

Koncertā audzēkņi atskaņos šī gada jubilāra, klasicisma dižgara Ludviga van Bēthovena, kā arī Friderika Šopēna, Fēliksa Mendelszona-Bartoldi, Kamila Sensānsa, Ārona Koplenda un Riharda Zaļupes un citu komponistu mūziku. Varēsim dzirdēt skaņdarbus flautai, klarnetei, mežragam, vijolei, čellam, kontrabasam, klavierēm un sitaminstrumentiem.

Šogad pavasarī Emīla Dārziņa mūzikas skola svinēs savu 75. jubileju, tādēļ šī sezona skolas ikdienā un koncertdzīvē iezīmējas īpaša. Jau kopš septembra, kad svētku sezona tika atklāta, notiek koncerti kā Rīgā, tā reģionālajās koncertzālēs.

15.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Emīla Dārziņa mūzikas skola