Izsludināts jaunais koncertzāles “Latvija” ekskursiju norises grafiks oktobrim

0
680

Koncertzāle Latvija durvis vēra jūlija nogalē, bet jau augustā iespēju ikvienam interesentam doties ekskursijā un izstaigāt koncertzāles un Ventspils Mūzikas vidusskolas lielo ēku izmantoja teju 1000 interesentu. Nupat ir izsludināts ekskursiju grafiks arī oktobra mēnesim, informēja Kurzemes filharmonijas pārstāve Antra Lācberga.

Ekskursijas notiks 3., 9., 16. un 23.oktobrī. Ekskursijas notiks plkst. 12 un/vai 17 un 18. Informācija koncertzāles kasē vai Biļešu serviss.

Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt koncertzāles Lielo un Mazo zāli, mūzikas bibliotēku, skaņu ierakstu studiju, kā arī ielūkoties Mūzikas vidusskolas telpās.

Biļetes iegādājamas interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu servisa kasēs, kā arī koncertzāles Latvija kasē. Maksa par ekskursiju ir 2,50 eiro vienai personai. Skolēniem, studentiem, senioriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un viņu pavadoņiem biļete maksās 1,50 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ekskursija bez maksas.

Grupām, kas vēlas koncertzāli apskatīt ārpus izsludinātajiem ekskursiju laikiem, viesošanās jāpiesaka vismaz trīs dienas iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26747707 vai rakstot uz e-pasta adresi anna.zagorska@ventspils.lv.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Merks publicitātes foto