Svētdien Ventspils Kultūras centrā jau piekto gadu notiks Ventspils vācu kultūras biedrības rīkots koncerts Mūs vieno vācu dziesma. Koncerta sākums plkst.15, informē biedrība.

Tāpat kā iepriekšējos gados, ikvienam koncerta dalībniekam ir jāsagatavo un jāizpilda divas dziesmas, vismaz vienai no tām ir jābūt vācu valodā. Šogad koncerta dalībnieku skaits ir liels: piedalīsies vokālie ansambļi Morgenrot un Rasa no Rīgas, Die Lustigen no Dobeles, Es war einmal un Skani no Liepājas, Živica no Saldus, deju kopa Vīgriezes no Jaunpils, kapela Kā ir, tā ir no Snēpeles, folkloras kopa Sītava no Puzes, Ventspils mutes harmoniku ansamblis, Ventspils Jaunrades nama jaunie solisti, krievu senioru sieviešu koris Slavjaņe, baltkrievu dziesmu ansamblis Žuravinka un Ventspils vācu kultūras biedrības ansamblis Windau no Ventspils.

Koncertu ar īpašu programmu kuplinās dziedātāja Doroteja Loča no Vācijas. Viņa izpildīs savulaik populārās vācu dziedātājas Aleksandras dziesmas.

Ventspils vācu kultūras biedrība prezentēs arī jauno dziesmu grāmatiņu Pie Dzintara jūras, kurā apkopotas dziesmas vācu un latviešu valodā

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils vācu kultūras biedrības foto