No iedzīvotāju jautājumiem oficiālajā portālā ventspils.lv:

Vēlos paust neizpratni par milzīgo bardaku Meža kapos. Tur šobrīd ir šausmīgs skats – pēc vētras uz kapa vietām mētājas lieli, nolūzuši zari. Miskastes ir pilnas. Mēs nākam uz kapiem, lai atdotu cieņu aizgājušajiem, bet visapkārt ir liels bardaks. Pilsēta tiek pucēta, bet par kapiem aizmirst. Lūgums komunālajiem dienestiem tos sakārtot.

Atbild Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālais dienests”:

Informējam, ka kapu vietas sakopšana ir jāveic mirušā piederīgajiem. Gadījumos, kad uz kapu vietas ir uzkritis liels zars, tad par to ir jāziņo kapu uzturētājam, lai organizētu to savākšanu. Savukārt kapu konteineri Meža kapos tiek izvesti regulāri. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ja pēc vētras tie bija vairāk piepildīti, nekā ierasti, un apkalpojošie dienesti nepaspēja laikus iztukšot konteinerus.

Redakcijas komentārs:

Tāds mums liktenis – pilsētai pie jūras mūždien jācīnās ar varenajiem dabas spēkiem, ar vēju, vētru un orkānu. Bet kapiņos mītošie, kā zināms, paši vairs nevar parūpēties par lielo zaru aizvākšanu. Un tā jau tāda nebeidzama cīņa – komunālie dienesti pret jūras vējiem… Lai vai kā, ceram, ka pieminēt aizgājušos mēs varēsim arī, nelāčojot pār izgāztiem kokiem, nolauztiem zariem un jūras vēju sanestām smiltīm…

6.11.2020. / Zemgus