Šajā nedēļas nogalē Viļņā starptautiskajā tūrisma izstādē Adventur 2018 Latvijas nacionālajā stendā būs pārstāvēti arī Ventspils Tūrisma informācijas centra pārstāvji, reklamējot Ventspili lietuviešu ceļotājiem.

Statistika par tūristiem liecina, ka vairāk kā puse ceļotāju, kuri nakšņo Ventspils naktsmītnēs, ierodas tieši no Lietuvas. Viņi labprāt iesaistās Ventspils oriģinālajā atlaižu sistēmā, pelnot ventus un ar tiem norēķinoties tūrisma objektos.

Kā norāda Ventspils TIC, Lietuvas tirgus Ventspilij ir ļoti nozīmīgs, ko apliecina ar katru gadu pieaugošais lietuviešu tūristu skaits pilsētas naktsmītnēs un apskates objektos. To sekmējušas mārketinga kampaņas, kas uzrunā lietuviešu ceļotājus viņu dzimtajā valodā. Jau vairākus gadus laikraksta Lietuvas Rytas lasītāji saņem Ventspils Tūrisma avīzi, tiek izdots arī tradicionālais Ventspils tūrisma buklets un karte. Visas tūrisma sezonas garumā informācija par Ventspilī notiekošajiem pasākumiem tiks izvietota portāla Delfi lietuviešu versijā. Tāpat informācija ir pieejama lietuviešu valodā arī visitventspils.com.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA