Vērienīgā filma “Dvēseļu putenis” Ventspilī būs skatāma no 8.novembra

0
754

Šā gada 8.novembrī pirmizrādi piedzīvos vērienīgā latviešu kinofilma Dvēseļu putenis, kas tapis pēc Aleksandra Grīna slavenā romāna. No 8.novembra kinofilma būs skatāma arī Ventspilī, informēja filmas pārstāve Eva Šķēle.

Tieši simt gadus pēc Latvijas brīvības cīņām Dvēseļu puteņa pirmizrādes vakars ievadīs valsts svētku nedēļu. Ikviens aicināts doties uz kinoteātri, lai svinētu Latvijas svētkus un godinātu latviešu strēlniekus, kuru izdarītās izvēles un gūtās uzvaras pirms simt gadiem ļāvušas mums šodien dzīvot savā valstī, norāda filmas veidotāji.

“Novēlu, lai tā kļūst par ikgadēju tradīciju – svinēt svētkus, skatoties Dvēseļu puteni. Šis stāsts, kuru savā izcilajā romānā iemūžinājis strēlnieks Aleksandrs Grīns un kuru šodien no sava skatu punkta iemūžinām mēs, ir jāzina ikvienam: Latvija nav radusies tukšā vietā! Filma ir vērienīga vēstures stunda katram Latvijas iedzīvotājam un ikvienam skatītājam visā pasaulē, kurš interesējas par vēsturi ne tikai kā skaitļu un faktu hronoloģiju, bet arī kā cilvēces piedzīvojumu un pieredzi. Šī filma apliecina latviešu nesalaužamo spītu, dzimtenes mīlestību un varonību un būs interesanta visiem,” komentē filmas režisors Dzintars Dreibergs.

09.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto