Apbalvoti Ventspils gada labākie skolotāji un skolēni

1448

Pirmdien, 30.maijā, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš 26 pedagogiem un 44 audzēkņiem svinīgi pasniedza Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un naudas balvas.

Apbalvoto vidū ir valsts mācību priekšmetu olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji, Latvijas atklāto mācību priekšmetu olimpiāžu un Kurzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji, zinātniski pētniecisko konferenču laureāti, kā arī pedagogi, kas ieguldījuši darbu skolēnu sagatavošanā.

Ventspils pilsētas Pedagoģiskā darba inovācijas fonds tika izveidots 1995.gadā, lai atbalstītu inovatīvi strādājošos pedagogus un audzēkņus. Pedagoģiskā darba inovācijas fonds atbalsta pedagogus par mācību grāmatu, metodisko materiālu izveidi, skolēnu sagatavošanu un īpaši sekmīgu piedalīšanos valsts un novada mācību priekšmetu olimpiādēs, kā arī skolēnus par sekmīgu piedalīšanos Latvijas Republikas mācību priekšmetu olimpiādēs, gada skolotāja un gada skolēna balvu ieguvējus.

Apbalvoto pedagogu un audzēkņu sarakstu skati šeit.