Arī šovasar jauniešiem būs iespēja piepelnīties Piedzīvojumu parkā

1664

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šovasar Ventspils jauniešiem būs iespēja vasaras mēnešos strādāt algotu darbu Ventspils Piedzīvojumu parkā. Pašlaik ir sākusies darbinieku komandas komplektēšana.

Jauniešiem tā ir iespēja ar savu darbu ne tikai sagādāt prieku tūkstošiem apmeklētāju, bet arī pašam iegūt, iespējams, pirmo darba pieredzi, uzlabot valodas zināšanas, iepazīt jaunus draugus un nopelnīt naudu sen kārotam sapnim. Piedzīvojumu parks aicina darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus jauniešus, kuri ir motivēti darbam ar cilvēkiem.

Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora, atrakciju instruktora un virvju trases instruktora amatiem.

Tāpat aicināti pieteikties arī skolēni vecumā no 16 līdz 20 gadu vecumam vasaras praksei darbā par instruktoriem atrakcijās. Vasaras prakse jeb skolēnu nodarbinātības projekts tiek īstenots sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, un tā ir iespēja katram skolēnam vienu mēnesi strādāt uzņēmumā un saņemt par to atalgojumu. Izvēloties jauniešus, galvenokārt tiks vērtēta viņu motivācija, attieksme pret darbu un komunikācijas spējas.

Pieteikties darbam un skolēnu praksei iespējams līdz 31.martam, aizpildot un iesūtot pieteikuma anketu, kas atrodama Piedzīvojumu parka mājas lapā.

Autors: Ventspilnieks.lv