Piektdien, 22. novembrī, laikā no plkst.16 līdz 19 t/c Tobago durvis vērs tradicionālais skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš Cits bazārs, informēja Ventspils Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs.

Šajā biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros rīkotajā reģionālajā pasākumā piedalīsies vairāk nekā 20 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Ventspils izglītības iestādēm un viesi no Ventspils novada un arī Rīgas skolām. Skolēni piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus – kosmētiku, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus, atslēgu piekariņus, papīra izstrādājumus, matu gumijas, telefona turētājus un vēl citas preces, kas noderēs jau savlaicīgi domājot par Ziemassvētku dāvanām.

Kopumā notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana deviņās nominācijās. Pasākuma laikā skolēnu mācību uzņēmumus skatīs un vērtēs žūrija, kuras uzdevums būs iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu stendiem un novērtēt jauniešu biznesa idejas un izpildījumu.

21.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Jauniešu māja