No 5. jūlija Ventspils Digitālais centrs uzsāks Vasaras IT skolu Ar tehnoloģijām pagalmā un pilsētā, kas šogad norisināsies ārpus Digitālā centra telpām – svaigā gaisā Digitālā centra pagalmā un pilsētā, informēja centrā.

Pieteikšanās nodarbībām sāksies 28. jūnijā vietnē www.adre.se/vasarasskola. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, kā arī gūt jaunus iespaidus tehnoloģiju pasaulē. Bērni varēs izmēģināt 3D pildspalvas, dažādus robotus (peldošo Sphero Bolt, LEGO WeDo, LEGO Spike, iRobot, Bee-bot), programmējamās ierīces (piemēram, MakeyMakey), QR kodu un foto medības, dažādu materiālu apdruku, Minecraft spēli, kodēšanu, animāciju izveidi, apgūt digitālās mākslas darbu veidošanu un uzzināt plašāk par STEM jomu.

Vasaras IT skola notiks četrās sesijās no 5. līdz 30.jūlijam, un katras sesijas ilgums ir viena nedēļa jeb piecas dienas. Šogad Vasaras IT skolas nodarbības tiks organizētas trīs vecuma grupās no 1. līdz 6. klasei.

Vietu skaits ir ierobežots līdz 16 skolēniem vienā grupā. Pēc reģistrācijas ar katru no dalībniekiem vai viņa vecākiem elektroniski sazināsies Ventspils Digitālā centra pārstāvis, lai precizētu informāciju un vienotos par Vasaras IT skolas apmeklēšanas nosacījumiem.

21.06.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com