Ventspils Digitālais centrs izsludinājis ikgadējās IT vasaras skolas pieteikšanos bērniem un jauniešiem. Tā viņiem ir iespēja vasaras mēnešos apgūt papildu un jaunas zināšanas aizraujošās nodarbībās, skaidro centrā.

Arī šogad IT skolas nodarbības tiks organizētas četrās sesijās no 3. jūnija līdz 26. jūlijam. Katras sesijas ilgums ir divas nedēļas jeb 10 dienas.

IT skolas nodarbībās bērniem ar tehnoloģiju palīdzību būs iespēja papildināt zināšanas par dažādām tēmām, tai skaitā dabaszinībām, matemātiku, sociālajām zinībām.

Mazāko klašu audzēkņi gūs pirmās iemaņas programmēšanā, veidos animācijas, izmantojot spēli, 3D objektus ar 3D pildspalvu palīdzību, kā arī radīs digitālus mākslas darbus. Skolēni no 2. līdz 4.klasei veidos spēles, risinās uzdevumus, kārtos puzli, izgatavos 3D maskas un daudz cita. Savukārt skolēni, kas mācās 7. klasē un vecāki, veidos 3D prototipus ar 3D pildspalvu palīdzību, modelēs dizainu robotiem, darbojoties ar printeriem, strādās ar strāvu vadošiem materiāliem un elektronikas komponentēm un citi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Digitālais centrs