Ventspils kultūras centrā trešdien laikā no plkst.10 līdz 13 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba devēji piedāvās darba meklētājiem vairāk nekā 140 brīvās darba vietas.

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba meklētājiem klātienē satikties ar darba devējiem, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu. Darba devēji apmeklētājus informēs par vakancēm, darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

Pasākuma programmā paredzētas arī darba devēju prezentācijas. Tā, piemēram, plkst.10.30 savu uzņēmumu prezentēs SIA Ventspils nafta termināls, plkst.11 – Ventspils biznesa inkubators, bet plkst.12 – Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, par apmācību un nodarbinātības iespējām, par aģentūras atbalstu darba meklējumos. NVA stenda apmeklētāji varēs saņemt arī karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Vakanču gadatirgū Ventspilī piedalīsies un uz interesentu jautājumiem atbildēs Valsts sociālā apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālisti, savukārt Rīgas Tehniskās Universitātes Ventspils filiāles pārstāvji informēs par studiju programmām.

Vakanču gadatirgi visos Latvijas reģionos tiek organizēti jau ceturto gadu, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. Šogad Vakanču gadatirgi jau notika Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos un Talsos.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: NVA