Viens no Ventspilī bāzētajiem informācijas un tehnoloģiju uzņēmumiem TestDevLab šovasar rīkos trīs nedēļu ilgu bezmaksas apmācību interesentiem, kuri vēlēsies apgūt automatizētās programmatūras testēšanas pamatus, informēja uzņēmumā. Pēc tam labākajiem kursu beidzējiem būs iespēja arī tikt pie prakses vietas uzņēmumā.

TestDevLab vasaras skola norisināsies uzņēmuma Ventspils birojā laikā no 8. līdz 23.jūlijam. Pieteikties var ikviens, kuru interesē programmatūras kvalitātes nodrošināšanas joma. Kā uzsver uzņēmums, iepriekšēja programmēšanas pieredze nav obligāta, bet lieti noderēs, taču krietni svarīgāka ir vēlme strauji apgūt jaunas zināšanas.

TestDevLab iepazīstinās ar programmatūras testēšanas pamatkonceptiem un automatizētās testēšanas pamatiem, kā arī tiks sniegts ieskats Apple iOS lietotņu izstrādes pamatos. Apmācības process sastāvēs gan no teorētiskajām nodarbībām, gan praktiskajiem uzdevumiem, kuru gaitā tiks risināti reālajam darbam pietuvināti uzdevumi izmantojot modernas tehnoloģijas un instrumentus. Kursi noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas teorētiskās un praktiskās zināšanas. Vairāk informācijas šeit: https://summerschool.testdevlab.com/

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: TestDevLab