Ventspils Augstskola pasniegusi ikgadējās gada balvas desmit nominācijās, un par gada studentiem šogad atzīti Anna Fedotovska un Raitis Didrihsons.

Ventspils Jaunrades namā notikušajā gada balvas pasniegšanas ceremonijā tika paziņoti un sveikti šā gada visspilgtākie cilvēki un atmiņā paliekošākie pasākumi augstskolas dzīvē. Pasākumā tika īpaši izcelti Studentu padomes labvēļi un sadarbības partneri, kuri snieguši finansiālu un praktisku atbalstu studentu aktivitātēm.

Gada pirmkursnieka balvu saņēma Laura Pavloviča, bet par gada ārzemju studentu atzina Moniku Majorosu. Gada pasniedzēji attiecīgi savā fakultātē – Ilze Balode, Raita Rollande un Ieva Vizule. Gada administrācijas darbinieks – Ligita Blumberga.

Jau tradicionāli izceļ arī pasākumus un notikumus. Par gada pasākumu nosauca nakts orientēšanās sacensības, gada humora cilvēks – Kristaps Skuja. Par gada ķezu atzina Sanda Strazda deju Helovīna ballītē. Gada labvēļa balva tika SIA Hercoga druka.

Savuārt pirms laureātu paziņošanas VeA rektors Kārlis Krēsliņš parakstīja sadarbības līgumu ar augstskolas absolventu, mecenātu Mārtiņu Lauvu par profesora Andra Klausa stipendijas piešķiršanu aktīvākajiem studentiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VeA