Ventspils slimnīcā viesojas 46 medicīnas studenti – nākamie rezidenti

1721
Autors: SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Autors: SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Atsaucoties uz Latvijas Medicīnas Studentu Asociācijas izteikto vēlmi iepazīt reģionālo slimnīcu sniegtās iespējas, SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca organizēja iepazīšanās braucienu studentiem uz slimnīcu Ventspilī. Kopumā pasākumā piedalījās 46 studenti.

Dienas laikā studentiem bija iespēja uzzināt par slimnīcā sniegtajiem pakalpojumiem, piedāvātajām karjeras iespējām jaunajiem speciālistiem un priekšrocībām, strādājot Ventspils slimnīcā, kā arī doties apskatē pa slimnīcu un novērtēt telpas un aprīkojumu. Slimnīcas galvenā ārsta vietnieks, anesteziologs, reanimatologs Olafs Ķeņģis un galvenā ārsta vietniece, Hemodialīzes nodaļas vadītāja nefroloģe Linda Mičule, aicināja studentus izvērtēt reģionālo slimnīcu sniegtās iespējas.

Šobrīd slimnīcai nepieciešami tādi speciālisti kā traumatologs, ginekologs – dzemdību speciālists, anesteziologs – reanimatologs, oftalmologs, urologs, neirologs, internists un pediatrs. Slimnīca piedāvā labas darba un sadzīves apstākļu iespējas, kā arī dažādas citas priekšrocības. Pateicoties Ventspils pašvaldības un Talsu novada pašvaldības atbalstam, slimnīca rezidentiem var nodrošināt stipendijas. Slimnīca ir jaunajiem speciālistiem pretimnākoša un nepieciešamības gadījumā var sniegt palīdzību dzīvesvietas nodrošinošā, kā arī jaunajiem speciālistiem tiek dota iespēja apmeklēt dažādus apmaksātus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus un praktizēt pieredzējušā kolektīvā.