Ventspils Tehnikums aicina uz atvērto durvju dienu

1047

Ventspils Tehnikumā 22.martā norisināsies atvērto durvju diena, kuras laikā topošie audzēkņi un viņu vecāki varēs uzzināt par mācību programmām, iepazīties ar skolu, esošiem skolēniem un pedagogiem, informēja mācību iestādē.

Pasākumu atklās skolas direktore Kristīne Vāgnere, kura iepazīstinās ar skolas mācību programmām, prakses iespējām Latvijā un ārzemēs, kā arī par iespēju darboties Erasmus programmā. Tāpat varēs iepazīsties ar dienesta viesnīcu un interešu izglītības iespējām.

Kad uzrunu un prezentāciju daļa būs noslēgusies, topošie studenti dosies ekskursijā pa skolu, kurā varēs iepazīties ar mācības iestādes piedāvātām iespējām.

Mācību darbnīcās notiks radošie pasākumi, kuros varēs iepazīties ar autotransporta profesijām. Klātesošie varēs apskatīt kartingu, montēt riepas un piedalīties radošās darbnīcās. Metālapstrādes laboratorijā varēs vērot metināšanas paraugdemonstrējumus un uzņēmuma Bucher municipal prezentācija. Enerģētikas un elektronikas mācību telpās radošās darbnīcas nodrošinās uzņēmumi Snaider Electic un Festo. Skolas kafejnīcā plašāk par iespējām varēs uzzināt viesmīlības profesijas interesenti.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA