7×7 futbola turnīrā triumfē FK Veterāni

1263

Tautas sporta programmas Nāc un sporto! kausa izcīņa 7×7 futbolā astoņu komandu konkurencē triumfēja FK Veterāni futbolisti.

Sacensībās piedalījās astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. A apakšgrupā startēja FK Veterāni, Mērnieks, Venta un Tārgale. Savu spēku šajā apakšgrupā nodemonstrēja FK Veterāni un Mērnieks, kas savus pretiniekus pārspēja ļoti pārliecinoši, bet savstarpējā cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1. Tikai pēc papildus rādītāju noteikšanas noskaidrojās, ka spēlē par trešo vietu cīnīsies Mērnieks, bet finālā iekļuva FK Veterāni.

B apakšgrupā startēja Ventspils augstskola, Libava City, Ugāle un SPA. Par uzvarētājiem, izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs, kļuva Ventspils augstskola, kas iekļuva finālā. Uzvarot divās spēlēs no trim, iespēju spēlēt par trešo vietu ieguva komanda SPA.

Aizraujoši turpinājās arī finālspēles, jo abās spēlēs gan par trešo vietu, gan finālā bija nepieciešami pēc spēles soda sitieni. Spēlē par trešo vietu starp SPA un Mērnieks pamatlaiks noslēdzās 2:2, bet pēc spēles soda sitienos pārāki izrādījās SPA spēlētāji. Finālspēle starp FK Veterāniem un Ventspils augstskolu pamatlaiks noslēdzas bez vārtu guvumiem 0:0 un pēc spēles soda sitienos pārāki ar 3:2 izrādījās pieredzējušie FK Veterāni.

Uzvarētāju sastāvā spēlēja Igors Sondars, Germans Rostovs, Aleksandrs Mastrjakovs, Dmitrijs Kosarevs, Andrejs Saleiko, Aleksejs Soleičuks, Oļegs Jurčenko, Sergejs Tīdenbergs un Vladimirs Isajevs.