29. un 30. jūlijā Ventspils Jaunrades namā aizvadīts šaha trenera Jura Neimaņa piemiņas turnīrs, kurš paralēli bija arī Latvijas 2023. gada rapida čempionāts. Sacensībās piedalījās 66 dalībnieki no Lietuvas, Francijas, Nīderlandes, Slovākijas, ASV un Latvijas.

Par Jura Neimaņa piemiņas turnīra uzvarētāju un Latvijas čempionu rapidā kļuva starptautiskais meistars Guntars Antoms, kurš ir ilggadējs Ventspils komandas dalībnieks Latvijas čempionātos. Otro vietu izcīnīja Nikolajs Krilovs, bet trešo vietu Valdis Saulespurēns. Dāmām par čempioni kļuva Laura Rogule, otro vietu izcīnīja Renāte Vidruska, bet trešo vietu Ilze Bērziņa.

Labākais ventspilnieks – Andrejs Muravjovs, bet labākais jaunietis no ventspilniekiem – Mihails Proščenko.

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas: ŠEIT.

Sacensības organizēja Latvijas Šaha federācija un finansiāli atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

4.08.2023. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde