Latvijas futbola sezona ir noslēgusies jau pirms zināma laika, taču katram gadam punktu pieliek ar sezonas noslēguma pasākumu, kurā tiek pasniegtas balvas arī visiem izcilniekiem aizvadītajā sezonā. Uz divām balvām ir izvirzīti arī FK Ventspils pārstāvji.

Kā liecina Latvijas Futbola federācijas publiskotā informācija, uz Latvijas virslīgas čempionāta labākā uzbrucēja balvu ir izvirzīts nigēriešu leģionārs Adeleke Akinjemi, kurš ar desmit precīziem raidījumiem dalīja labākā snaipera godu ar Artūru Karašausku (Mogo/Liepāja), kuru joprojām ignorē Latvijas futbola izlases vadība, un Jevgēņiju Kozlovu (Jūrmalas Spartaks). Atgādināsim, ka Akinjemi tika atzīts par čempionāta labāko spēlētāju čempionāta noslēdzošajā mēnesī. Visticamāk, ka labākā uzbrucēja balva tiks tieši Karašauskam, kurš kopā ar vārtsargu Andri Vaņinu un uzbrucēju Dāvi Ikaunieku ir pretendenti Latvijas gada labākā futbolista titulam.

Uz gada labākā jaunā futbolista titulu pretendē ventspilnieks Ņikita Koļesovs. 21 gadu jaunais futbolists, kurš kļuvis par ventspilnieku aizsardzības balstu, šī gada maijā pirmo reizi tika izsaukts uz Latvijas nacionālo valstsvienību un pelnīti ir aizvadījis jau septiņas spēles lielās izlases kreklā. Turklāt viņš pēc sezonas beigām atrādījās Anglijas pēc spēka otrās līgas vienam no labākajiem klubiem Bristoles City, kas cīnās par ceļazīmi uz vienu no pasaulē pieciem spēcīgākajiem nacionālajiem čempionātiem – Anglijas premjerlīgu, kur, lieki teikt, futbolisti pelna iespaidīgas summas un paver ceļu uz vēl augstākiem sasniegumiem. Cīņā par virslīgas jaunā spēlētāja balvu ar Koļesovu konkurēs vārtsargs Vladislavs Kurakins no Riga FC un uzbrucējs Roberts Uldriķis no RFS.

Latvijas futbola sezonas noslēguma vakars notiks ceturtdien, 21.decembrī, kad arī kļūs zināmi visu balvu ieguvēji.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils